Salyangoz Fan

Salyangoz Fan

Salyangoz fan, hava kanalına temiz hava üflemesi ya da içerideki kirli havanın tahliye edilmesinde  kullanılan  kare kesitli ve daire biçiminde hava kanallarının birbirine bağlandığı havalandırma ünitesidir. Bu tarz fanların çeşitleri vardır ve bunların hepsinin ayrı bir işlevi bulunmaktadır.

Salyangoz Fan Seçimi Nasıl Yapılmalıdır?

Belirli bir hava dağıtım sisteminde fan seçimi oldukça önemlidir. Bu cihazların seçiminde sistemin tamamen tasarlanmış olması, tüm elemanlarının boyutlarının belirli olması gerekir. Hava debisi belirlenmeli, böylece en uygun fan seçimi yapılmalıdır. Fan elemanlarının basınç seviyesi belirlenmelidir. Belirlenen bu özelliklere göre firmaların kataloglarından fan tercihi yapılabilir.

Salyangoz Tipi Fanlar Ne İşe Yarar?

Bu fanların çeşitlerine göre, büyük ya da küçük alanlarda özellikle, sanayi, fabrika gibi iş ortamlarında havalandırma görevini görerek ortamın temiz havayla buluşmasını sağlar. Nasıl bir alanda, nasıl bir havalandırma sistemi kuracağınızla ilgili fan sistemi tercihi yapabilirsiniz. Endüstriyel alanlar bu fan sistemi kullanımı için uygundur. Ağır sanayi maddelerinin temizlenmesi için kullanılır. Duvar, yer veya tavan gibi alanlara rahatlıka monte ediliyor olması her zaman tercih edilmesi hususunda önemlidir.

Salyangoz Fanları Tercih Ederken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Tercihlerimiz süreklilik ve dayanıklılık farkı göz önüne alınarak yapılmalıdır. Güvenilirlik her zaman insan sağlığı göz önünde bulundurulması gerektiği için dikkat edilmesi gereken husus olmalıdır. Sağlam çelikten üretilmiş olması, özel üretilmiş rotorlar sistemin kalitesini belirler.

Sektöründe ihtiyaç duyulan fanlar, vantilatörler, aspiratörler, özel uygulama fanları, akrobat kollar, sessiz fan grupları, toz ve duman emiciler, sanayi tipi salyangoz ve aksiyal fanlar, patlama korumalı, atex sertifikalı ex-proof fanlar, kümes, barınak ve ahır tipi tavukçu fanları, halı kurutma fanları, esnek havalandırma boruları, yardımcı ürün grupları ve aksesuarları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ada Baca Havalandırma Sistemleri

Firmamız sanayi ve endüstriyel havalandırma hizmeti ile 2013 yılından itibaren sektörde büyük adımlar ile hayatına devam etmektedir. İstanbul  ve Gebze Kocaeli bölgesinde daha çok faaliyet gösteren firmamız bir çok projeye imza atmıştır. Hem kamu hem özel sektörde bulunan bir çok kurum ve firmaya iş ortağı olduk.

Firmamız gelişen sektörü yakından takip ederek; teknolojik atılımlar yapmaktadır. Son sistem havalandırma sistemleri imalat ve montaj işleri ile hizmetinizdeyiz. Tecrübeli ve eğitimli kadromuz ve başarılı projelerimiz ile iş ortağınız olmaya talibiz.

Firmamız proje ve keşif hizmetleri tamamen ücretsizdir. Lütfen bizimle ÜCRETSİZ KEŞİF için İletişime geçiniz.

Telefon : 0532 702 58 39

Telefon :  0533 700 75 54

E Posta:   info@adabaca.com.tr

Adres  Merkez : Şifa Mahallesi Güneş Sok: No: 30 TUZLA/İSTANBUL

Şube : Çayırova Mahallesi Fatih Caddesi No:42/A  GEBZE/KOCAELİ

adabaca

Yorum yaz

Hemen Ara