Yuvarlak Spiro Hava Kanalı

Yuvarlak Spiro Hava Kanalı

Yuvarlak Spiro Hava Kanalı ; Ortam havasının temiz tutmak için bir çok sistem kullanılabilmekte ancak bazı noktalarda gerek eski mimariden gerek ise bunun tam tersi olan özel tasarım modern mimarının işlevsel sorunları nedeni ile standart havalandırma kanalları kullanımı konusunda teknik sıkıntılar yaşanmaktadır.

Spiro Hava Kanalı konusunda yapmış olduğu önemli çalışmalar ile İstanbul, Tuzla, Gebze, Kocaeli vede Türkiye’de büyük projeler ile öne çıkmaktadır.

Çalışmalarını İstanbul Tuzla daki fabrikasında sürdüren ekibimiz havalandırma sistemleri, spiro hava kanalı, spiro havalandırma tesisatı, spiro havalandırma ekipmanları üretimi ve montajı yapmaktadır.

Böyle durumlarda kendine has özel yapısı nedeni ile Spiro Hava Kanalı sorunun tam anlamı ile çözümü olabilmektedir. Spiro kanal tasarımsal üstünlükleri nedeni ile oldukça iyi bir mukavemet gösterir. Havalandırma Sistemleri mühendisliğinde Spiro Kanalın sağladığı teknik katkı ile saygın bir elemandır.

Havalandırma Kanalı imalatında galvaniz, paslanmaz veya alüminyum levha ve yüksek mukavemetli, sızdırmaz özellikli flanş ve köşe parçaları ile imal edilmektedir. Üretimlerimiz kanal ve fittings malzemeleri, belirlenen ölçülerde yüksek hassasiyetle fireyi en aza indirecek şekilde otomatik olarak plazma tezgahiarında Çayırova Fabrikamızda üretilmektedir.

Kirli ve Temiz havanın taşınması amacıyla üretilen hava kanalları, TSE belgeli galvaniz, paslanmaz veya alüminyum levha olmak üzere üç ayrı malzemeden darbelere dayanıklı ve sızdırmaz özellikli olarak üretilmektedir.

Spiro kanal imalatı, kare kanal imalatı, dikdörtgen kanal imalatı, yuvarlak kanal imalatı, dairesel kesitli hava kanalı imalatı, DKP hava kanalı, pitre hava kanalı, prizmatik hava kanalları, paslanmaz hava kanalı imalatımız mevcuttur.

Spiro Hava Kanalı Özellikleri

Hızlı ve kolay montaj.
Fabrika montajlı conta sistemi.
Özel conta sistemi sayesinde kaçak riski ortadan kaldırılmıştır.
Çevreye duyarlıdır.
Sistem, solvent bazlı malzeme içermemektedir.
Tüm hava şartlarında montaj yapılabilir.
-30°ile +100°C arası sıcaklığa dayanıklıdır.
3000 Pa’a kadar positif basınca dayanıklıdır.

Spiro Hava Kanalları, DW 142-143, DIN 24-194 ve TSE standartlarına uygun, çap: Ø100’dan çap: Ø1250’ye kadar 24 ay çapta ve her uzunlukta üretilebilir.
Galvaniz paslanmaz üretim, ayrıca her renk kodunda boyanmaktadır. İçten ve dıştan kauçuk-akustik izole edilmektedir.
Çift cidarlı üretilmekte olup her çapta standart ölçüler uygulanmaktadır.
Kolay sökülüp temizlenebilmesi için, isteğe bağlı conta yerine flanşlı üretim de yapılabilmektedir.

Birlikte çözüm üretelim. Kaliteli malzeme ve güvenilir işçilikle yaşam ortamınızdaki olumsuz hava sirkülasyonunu daha yaşanılır hale getirelim.

Daha detaylı bilgi ve ücretsiz keşif için bizim ile iletişime geçebilirsiniz…

adabaca

Yorum yaz

Hemen Ara