Tuzla Sulu Filtre

Tuzla Sulu Filtre

Tuzla Sulu Filtre Sistemleri lokanta,bar; fabrika gibi kimyasal içeriği olmayan ama etrafa kötü rahatsız edici ve istenmeyen kokular yayan işletmelerin kullanması gereken havalandırma sistemidir. Sulu filtreleme alışveriş merkezi gibi insan yoğunluğu çok olan yerlerde kötü koku yayılımını engellemek ve sağlıklı bir hava için şarttır.

Tuzla Sulu sistem filtre ünitesi yemek kokuları (ızgara, balık , duman vb. kokular) dumanlı hava, zehirli hava,  tozların ortama yayılıp kötü hava solunmasını engeller. Kötü koku yayılmadan içine çekip ayrıştırarak ortamda ki kişilerin temiz hava solumasını sağlar.

Tuzla Sulu Sistem Filtre Uygulaması

Sulu filtre çevre kirliliğini önüne geçmek amacıyla, işletmelerin çalışmasından kaynaklı meydana çıkan kirli havanın, yağ, duman ve diğer tozların atmosfere atılımından önce temizlenmesinde kullanılır. Sulu filtre özel dizaynı sayesinde hava yıkanarak dumanı, yağı ve tozu %99 kokuyu %50 oranında temizler. Sistemde aktif karbon filtre ilave edilerek koku oranı %85 tutulabilir. Hava kanalı kullanarak birden fazla bölümün havasını toplayıp tek cihazla filtre edebilirsiniz. Sulu Filtre Ürünü tamamen 304 kalite krom paslanmaz sacdan imal edilmiştir.isteğe bağli 316 kalite paslanmaz ve galvaniz imalatıda yapmaktayız. Su devir daim ve fıskiye yöntemi ile çalışır. Hava nargili usulü çalışırken sudan, +2 adet filtreden ve yağmurlamadan geçer.

Sulu Filtre Sistem kurulurken bir temiz su için; bir de kirli su gideri için tesisat çekilmelidir.Sulu Filtre Sistem çalışırken 12 saatte 5-10 litre gibi su buharlaştırır. Samandra sayesinde eksik suyunu kendisi tamamlar.

 

Tuzla Sulu Sistem Filtre Fiyatları

Daha detaylı bilgi ve ücretsiz keşif için bizim ile iletişime geçebilirsiniz…

Firmamız sanayi ve endüstriyel havalandırma hizmeti ile 2013 yılından itibaren sektörde büyük adımlar ile hayatına devam etmektedir. İstanbul  ve Gebze Kocaeli bölgesinde daha çok faaliyet gösteren firmamız bir çok projeye imza atmıştır. Hem kamu hem özel sektörde bulunan bir çok kurum ve firmaya iş ortağı olduk.

Firmamız gelişen sektörü yakından takip ederek; teknolojik atılımlar yapmaktadır. Son sistem havalandırma sistemleri imalat ve montaj işleri ile hizmetinizdeyiz. Tecrübeli ve eğitimli kadromuz ve başarılı projelerimiz ile iş ortağınız olmaya talibiz.

Firmamız proje ve keşif hizmetleri tamamen ücretsizdir. Lütfen bizimle iletişime geçiniz.

adabaca

Yorumlar (1)

YORUM YAZ
  1. Avatar Haydar Boyalı diyorki:

    2500 m³/h debide, kömürlü ızgara sistemi için bir adet sulu yıkama sistemine ihtiyacım var.
    Teklif vermenizi rica ederim.

Yorum yaz

Hemen Ara