Ocakbaşı Havalandırma Sistemleri

Ocakbaşı Havalandırma Sistemleri

Ocakbaşı Davlumbaz Havalandırma Sistemleri kendin pişir kendin ye, Ocakbaşı Restoran  gibi işletmeler de ihtiyaç duyulmaktadır. Birden fazla mangaldan ve ızgaradan çıkan dumanın davlumbazlar hava kanalları aracılığı ile aynı hatta toplanmasıdır. Sonra tek bir atık gaz kanalı ile atmosfere atıldığı sistemdir.

Kullanılan malzeme ve ölçü, projeniz doğrultusunda en verimli ve ekonomik davlumbazlar; ve de hava kanalları ile uygulayarak şık tasarımlar ile hizmet veriyoruz.

Sanayi tipi davlumbaz; duvar tipi, orta tip krom ve paslanmaz çelik sanayi tipi davlumbaz imalatı yapmaktadır. Ocakbaşı ve kebap restoranlarında kullanılan ocakbaşı davlumbaz üretim, satışı ve montajı alanında hizmet vermekteyiz.

Ocak Başı Havalandırma

Ocakbaşı Havalandırma
Havaya karışan insan sağlığını olumsuz etkileyen dumanın havaya karışmaya başladığı direk merkezinde havaya yayılmadan emilip ortamdan uzaklaştırılan sistemdir. Bu nedenle insanların sohbet edip yemek yediği bu tür işletmelerde kullanılması elzemdir. Mangaldan çıkan duman kül toz ve kokunun direk olarak kaynağından alınıp dışarıya atılmasını sağlıyoruz. Ürünler kendi üretimimiz olup garantili ve sertifikalıdır.

Mutfak havalandırma sistemleri ,

Genellikle hangi kapasite de olursa olsun pişirme sonucu meydana gelen atık havanın, ihtiyaca göre projelendirilen farklı filtre sistemlerinden geçirilerek atmosfere atıldığı sistemlerdir.

Sanayi tipi davlumbaz, duvar tipi, orta tip krom hem de paslanmaz çelik davlumbaz imalatı montajı yapıyoruz.

Ocak başı ve kebap restoranlarında kullanılan bakır ocak başı davlumbazı üretimi ve satışı alanın

Havalandırma Kanalları

da; hizmet vermekteyiz.

Özellikle çevre ve doğa kirlenmesiyle ile direkt bağlantısı olan bir sistem değildir. Gerek duyduğunuz anda çalıştırılmaya hazır bir sistemdir. Sonuç Olarak temizlenecek hava miktarı ve temiz havanın nereden alınacağı ile doğru orantılıdır.  Genellikle Marmara bölgelerinde hizmetlerimiz sürmektedir.  Özellikleri, ihtiyaç doğrultusunda yapılmaktadır. Havalandırma sistemleri her kapalı alan için zorunludur. İstanbul Kocaeli bölgesinde aynı gün keşif hizmeti verilmektedir. Uygulama fiyatları ,çeşitli kampanyalar ile zamana zaman düşürülmektedir.

İletişim

adabaca

Yorum yaz

Hemen Ara