Baca Sistemleri

Baca Sistemleri

Baca Sistemleri Baca Temizliği ile Tuzla İstanbul ve Kocaeli Gebze’ye başta olmak üzere Adapazarı Sakarya İzmit Düzce (Bacacı)Tüm Marmara  Bölgelerine Baca Sistemleri alanında hizmetimiz vardır.

Tüm baca sistemlerine gelişmiş ekipmanlar ile yerinde inceleme ve profesyonel teknik servis hizmetleri sunmaktayız.

Ada Baca Havalandırma sistemleri uzman kadrosu ile uluslararası TS EN 15287 -1 ve -2 standartlarına göre montaj ve montaj sonrası periyodik bakım hizmetleri vermektedir.

Uzman mühendislerimiz tarafından hazırlanan projeler, ihtiyaçlarınıza uygun olarak tasarlanmaktadır.

Ada Baca Sistemleri bünyesinde barındırdığı mühendisler ile profesyonel hizmet kalitesini müşterilerine sunmaktadır.

Baca Çeşitleri

  • Doğal Gaz Bacası
  • Çelik Baca
  • Tek Cıdarlı Baca
  • Çift Cıdarlı Baca 
  • Lokanta Restaurant Bacası
  • Fırın Bacası
  • Sanayi Tipi Baca

Çift Cidarlı ; Bu tarz bacalar genellikle bina dışı uygulamalarda, büyük , kendi kendini taşıyan baca sistemlerinde konstrüksiyon yardımı ile taşınan baca sistemlerinde kullanılırlar. Özel İşlemden geçirilmiş paslanmaz çe

lik veya alüminyum dış cidar, TIG kaynak ile birleşim yerlerinde minimum korozyon, sızdırmaya karşı güvence, şık görünüm sağlar.

Tek Cidarlı ; Tek Cidarlı Baca sistemi, yapı içerisindeki baca gazı sıcaklığı düşük yakma sistemleridir.Tuğla baca kılıf olarak kullanılır. Paslanmaz çelikten, argon kaynaklı olarak imal edilmektedir. Düşey yük alt ana taşıyıcı üzerinde taşınır ve modüller birleştirme kelepçeleri ile birleştirilirler ve montajı son derece kolaydır. Ayrıca ısıl genleşmeleri karşılayacak ayarlanabilir parçalar, düşey yükü karşılayacak ara taşıyıcılar ve bacaların rijitliğini sağlayan duvar tip tutucu kelepçeler belirli mesafelerde kullanılmaktadır. Tek cidar baca sistemlerinde ısıl geçirge

nlikler yüksek olduğundan ısı kayıpları söz konusudur ve bu çekişine negatif yönde etki etmektedir.

Her ihtiyaca yönelik Baca Sistemleri Baca Temizliği ile hizmetinizdeyiz.

Yetkili Baca Temizliği

Yetkili Baca Temizleme. İlgili Gaz Dağıtım yerlerinin istemiş olduğu bu rapor yasal bir zorunluluktur. Baca raporu  yeni taşınmalarda, sözleşme yenilemelerinde veya gaz açma kapama ve kombi değişimi işlemlerinde bu raporu istemektedir. İTFAİYEDEN YETKİLİ FİRMALAR tarafından yapılmaktadır.

Evinizin, İşyerinizin Güvenle ve Konusunda Uzman Ekibi ile Kocaeli Büyük Şehir Belediyesi İtfaiye Eğitim Merkezi (KOBİTEM) tarafından verilen yetki Belgesi iel “Baca Temizleme Servisi” ile 7/24 hizmetinizdeyiz.

Bu sertifika doğalğaz  açımı için istediği “Baca Temizlik Raporu” olarak da bilinmektedir. Baca Temizlik işlemi tesisat numaranız alınarak İtfaiye  tarafından basılan o yıla ait yeni baca temizlik belgeleri ve temizlenen bacalarınızın itfaiye bilgi sistemine girişini yapılarak bacanızın durumu ilgili  belediye İtfaiye Daire Başkanlığı’na bildiriyoruz.
Her çeşit baca temizleme işleri ile ilgili hizmetinizdeyiz. 

Yetkili Baca Temizleme Hizmetlerimiz

Baca Sistemleri Baca Temizliği
Baca Sistemleri Baca Temizliği

Kombi Yetkili Baca Temizleme

Doğal gaz Soba Yetkili Baca Temizleme

Merkezi Sistem Yetkili Baca Temizleme

Kazan Yetkili Baca Temizleme

Şofben Yetkili Baca Temizleme

Kurumlu Yetkili Baca Temizleme

Şömine Yetkili Baca Temizliği

Fabrika Yetkili Baca Temizleme

İletişime Geç
adabaca

Yorumlar (1)

YORUM YAZ

Yorum yaz

Hemen Ara