Baca Havalandırma Sistemleri

Baca Havalandırma Sistemleri

Baca ve Havalandırma Sistemleri deyince akla ilk gelen Ada Baca  Sistemleri’dir.  Her çeşit baca imalatı montajı ve montaj esnasında gerekli tüm ekipmanları temin ediyoruz.

Özellikle Fabrika, AVM, Atölye, İmalathane, Evler, Sığınak havalandırması olmak üzere her mekana uygun çözümleri uyguluyoruz. Havalandırma Sistemlerinde gerekli ekipmanlar kendi üretimimiz olup garantilidir.

Sonuç olarak havalandırma ekipmanları üretim montaj hizmetleri sunuyoruz. En uygun fiyata en çok verim alacağınız çözümlerle hizmetinizdeyiz. Sanayi endüstriyel havalandırma hizmeti ile 2013 yılından itibaren sektörde büyük adımlarla hayatına devam etmektedir. İstanbul ve Gebze Kocaeli bölgesinde daha çok faaliyet gösteren firmamız bir çok projeye imza atmıştır. Hem kamu hem özel sektörde bulunan bir çok kurum ve firmaya iş ortağı olduk.

Doğal Gaz Bacası
Doğal Gaz Bacası

Teknolojik Baca Çözümleri Üretiyoruz

Mekanlarınız da uyguladığımız çözümlerle hem ortam havasının temizlenmesi hemde şık bir görünüm ile değer katıyoruz. En zor mekanlarda en zor sistemleri en kaliteli malzeme ve en tecrübeli eğitimli personel ile uyguluyoruz. Ada Baca olarak sektörü ve teknolojiyi yakından takip ederek sürekli iyileştirme ve gelişme prensibi ile sizlere hizmet veriyoruz.

Mekanlarınıza Değer Katıyoruz

Son teknoloji malzemeler ile yılların tecrübesi ile şık tasarımlar uyguluyoruz. İş yeriniz yaşam alanlarınıza değer katıyoruz. Ortak kullanım alanlarında ve kapalı kalan mekanlarda havalandırma yapılmazsa, bu alanlarda yaşamak imkansız hale gelir. Bu durumlar için profesyonel havalandırma sistemleri kullanılır.

Havanızı Baca ile Temizliyoruz..!

Sonuç olarak çalışma ortamlarınız yada yaşam alanlarınızda soluduğumuz havayı kirletecek her türlü toz koku vb. ortamdan çekilmesi ve atmosferi en az kirletecek şekilde salınması için gerekli havalandırma işlemleri sayesinde yaşan alanlarınızın havasını temizliyoruz. Belirli bir hızda havanın taşınarak, istenmeyen kirleticilerin ortadan kaldırılması için kullanılan havalandırma sistemleri, mekanlara özel olarak da tasarlayabiliyoruz.

Keşif ve Fiyat için TIKLAYIN

adabaca

Yorum yaz

Hemen Ara