Akrobat Kol Havalandırma

Akrobat Kol Havalandırma

Akrobat Kol Havalandırma Sistemi ; havaya karışan insan sağlığını olumsuz etkileyen maddelerin oluşup havaya karışmaya başladığı direk merkezinde havaya yayılmadan emilip çalışma ortamından uzaklaştırılan sistemdir. Özellikle kaynak esnasında havaya salınan gazların toplanmasında kullanılır.

Kendinden Fanlı Akrobat Kollar

Atölyeden fabrikaya kadar tüm işletmelerin üretiminde kullanılan ham madde ve kimyasallar havaya zararlı partiküller ve gazlar yaymakta ve çalışanların sağlığını tehlikeye atmaktadır. Sağlıklı bir ortamın oluşması için Endüstriyel havalandırma sistemlerinin uygulanması gerekmektedir. Kaynak egsoz uygulamalarında Kaynak dumanı Akrobat kol uygulaması çok verimli ve işçi sağlığı için gerekli bir uygulamadır.

Ahtopat Kol Havalandırma İstanbul

Akrobat Kol Sistemi ise havaya karışan insan sağlığını olumsuz etkileyen maddelerin oluşup havaya karışmaya başladığı direk merkezinde havaya yayılmadan emilip çalışma ortamından uzaklaştırılan sistemdir. Özellikle kaynak esnasında havaya salınan gazların toplanmasında kullanılır.

Bilgi ve fiyat için bizi arayınız.  0 532 702 58 39

Ahtopat Kol Havalandırma Kocaeli

Ahtopat Kol Havalandırma Sakarya

Ahtopat Kol Havalandırma İzmit

Ahtopat Kol Havalandırma Gebze

Firmamız sanayi ve endüstriyel havalandırma hizmeti ile 2013 yılından itibaren sektörde büyük adımlar ile hayatına devam etmektedir. İstanbul  ve Gebze Kocaeli bölgesinde daha çok faaliyet gösteren firmamız bir çok projeye imza atmıştır. Hem kamu hem özel sektörde bulunan bir çok kurum ve firmaya iş ortağı olduk.

Firmamız gelişen sektörü yakından takip ederek; teknolojik atılımlar yapmaktadır. Son sistem havalandırma sistemleri imalat ve montaj işleri ile hizmetinizdeyiz. Tecrübeli ve eğitimli kadromuz ve başarılı projelerimiz ile iş ortağınız olmaya talibiz.

Firmamız proje ve keşif hizmetleri tamamen ücretsizdir. Lütfen bizimle ÜCRETSİZ KEŞİF için İletişime geçiniz.

Telefon : 0532 702 58 39

Telefon :  0533 700 75 54

E Posta:   info@adabaca.com.tr

Adres  Merkez : Şifa Mahallesi Güneş Sok: No: 30 TUZLA/İSTANBUL

Şube : Çayırova Mahallesi Fatih Caddesi No:42/A  GEBZE/KOCAELİ

adabaca

Yorum yaz

Hemen Ara